Terapia psów w Warszawie – rozwiązanie problemów z psem


fot. Celestyna Król

Każdy problem z zachowaniem psa ma swój powód. Psy nie są złośliwe czy wredne, nie postępują specjalnie wbrew człowiekowi – są po prostu psami. Zachowują się nie tak, jak chcesz, bo mogły nie zostać nauczone właściwego postępowania, mogły nie być poddane socjalizacji, mogą mieć lęki, fobie i inne zaburzenia emocjonalne. Nie zgaduj. Od behawiorysty dowiesz się, jakie są prawdziwe przyczyny uciążliwych, przykrych i niechcianych zachowań twojego psa oraz jak je zmienić na dobre.

Po szczegółowej rozmowie z tobą, dokładnej obserwacji problemowego zachowania i wyjaśnieniu ci jego przyczyn, psi psycholog zaproponuje szczegółowy program modyfikacji stylu bycia zwierzaka i przećwiczy z tobą wszystkie jego punkty. Razem zaplanujecie też najlepszy dla ciebie harmonogram spotkań z behawiorystą, abyś miał komfort pracy z psem pod okiem fachowca.

Zoopsycholog współpracuje z lekarzem weterynarii, aby wykluczyć fizjologiczne przyczyny problemów z psem. Zgłoś się do behawiorysty w Warszawie i zmień kłopotliwe zachowanie swojego psa. Na lepsze. Na dobre.

Problemy z psem

Porady dla właścicieli psów

Choinkowy horror. Jak psy przeżywają święta.